Merwede logo   Adres veld en zaal  |  Instagram    
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   

SAMENWERKENDE APOTHEKEN VERLENGEN SPONSORCONTRACT

  GEPUBLICEERD OP   8 OKTOBER 2019  |  MEER NIEUWS..  
     
  Samenwerkende Apotheken Sliedrecht heeft zich (wederom) voor 5 jaar als sponsor aan onze vereniging verbonden en daar zijn we blij mee! Een innovatieve onderneming op een zo belangrijk gebied als onze gezondheid.

Voorbeelden hiervan zijn de medicatie robot in de apotheek van het Medisch Centrum Thorbecke en de Pharmaself24, de afhaal automaat waardoor 24/7 herhaalmedicatie af te halen is bij alle vestigingen van de apotheek. De onderneming staat midden in de samenleving, net zoals onze vereniging, met het medicijn consult inloop spreekuur en gratis thuis bezorging van de medicijnen.

Niet alleen zijn zij goed zichtbaar op onze locatie aan de Thorbeckelaan, ook dragen zij jaarlijks zorg voor het checken en up-to-date houden van de verbanddoos die meegaat met het pinksterkamp van onze jeugd. Goed geregeld dus, met elkaar en voor elkaar!

Samenwerkende Apotheken Sliedrecht

 
 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca