Merwede logo   Adres veld en zaal  |  Instagram    
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   

VAN DE VOORZITTER 

  GEPUBLICEERD OP   7 JUNI 2020  |  MEER NIEUWS..  
     
  Stap voor stap naar meer!

Jullie volgen het ongetwijfeld allemaal in de media. Het aantallen nieuwe COVID opnames in ziekenhuizen blijft stabiel laag alsook het aantal COVID patiënten op de Intensive Care. Gelukkig maar want daardoor kunnen de ziekenhuizen de ook zo noodzakelijke urgente; maar uitgestelde zorg weer gaan oppakken. In ‘mijn’ ziekenhuis blijft het dan ook een enorme puzzel om alles in goede en verantwoorde banen te leiden.

Als bestuur proberen we onze vereniging ook zo goed mogelijk door deze periode te leiden. Zo hebben we uitgebreid stil gestaan bij de gevolgen van deze periode op onze vereniging en een soort ‘quick-scan’ gedaan op verschillende onderdelen.
Gelukkig kunnen we concluderen dat er dit jaar geen financiële problemen te verwachten zijn. De financiën zijn op orde en we kunnen de verminderde inkomsten door kantinesluiting prima opvangen.

Op lange termijn wordt het wat lastiger om een inschatting te maken. COVID heeft zoals we allemaal horen en lezen invloed op onze economie. Hierdoor kunnen er risico’s kunnen ontstaan voor de sponsor inkomsten.
We hopen dat het onze sponsoren goed gaat en bij deze de oproep om vooral ‘lokaal’ te kopen!

Een grotere uitdaging ligt in het ledenbehoud op korte en langere termijn. We zijn daarom blij dat er in ieder geval weer getraind kan worden en wanneer de ontwikkelingen zo door gaan, durven we weer een beetje te hopen dat op korte termijn ons favoriete spelletje weer gespeeld kan worden en leden niet gaan zoeken naar alternatieven!

Voor nu blijft het nog zaak om de weliswaar versoepelende maatregelen in acht te blijven houden.

Dus; hou vol!!

Een extra hartelijke groet mede namens het bestuur.

Adri Lugthart
Voorzitter SKC Merwede/Multiplaat


 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca