Merwede logo   Adres veld en zaal  |  Instagram    
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   
MCDONALDS HARDINXVELD SPONSORT TCHOUKS
  GEPUBLICEERD OP   23 JUNI 2022  |  MEER NIEUWS..  
     
  McDonalds Hardinxveld is een van onze sponsors die zich aan onze vereniging verbonden heeft waarbij de financiële bijdrage aan een speciaal doel wordt besteed, in dit geval een bijdrage aan evenementen of producten voor onze (jeugd)leden.

Wat leuk is het dan dat we ook dit jaar weer een leuke bestemming hebben gevonden, namelijk de aanschaf van een aantal tchouks. Hiermee kunnen onze jongste en wat oudere leden spelenderwijs leren omgaan met de rare capriolen die een bal kan maken en kunnen ze tegelijkertijd ook hun reactie vermogen trainen.

Daarnaast kunnen de tchouks ook ingezet worden als onderdeel van onze samenwerking met BSO Partou, die binnenkort officieel zal starten wanneer de eerste groepen kids gebruik zullen maken van ons complex als onderdeel van het complete activiteiten portfolio van Partou.

En last but not least wordt ook de bijdrage vanuit NOC/NSF gebruikt voor de aanschaf van oa deze multifunctionele toestellen, voor onze G-teams.

Remco Bovekerk, uiteraard weer van harte bedankt met deze mooie bijdrage aan onze vereniging!

 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca